Британський ветеринар розповів про поїздку до України

Британський ветеринар Скотт Міллер, який є найчастішим гостем ранкового шоу This Morning, відвідав Україну під час російської війни. Він розповів про те, що побачив у нашій країні. Про це пише Daily Mail. 

«Всі казали, що я абсолютно божевільний, якщо хочу вирушити в Україну, бо це зона активних бойових дій, але я просто відчував, що зобов’язаний це зробити. Я все життя любив тварин. Тварини допомагали мені в дитинстві, коли я боровся із соціальними проблемами. Вони ніколи не засуджують і завжди готові дати безумовну любов. Тварини все відчувають. У них є емоції, у них є почуття, вони відчувають страх. І вони залучені до цієї війни, і вони теж страждають разом з українським народом», — сказав Міллер.

У січні він спочатку прилетів до Румунії, потім дістався Вінниці. Лікар допомагав робити операції скаліченим тваринам.

Пізніше разом із благодійною організацією Breaking The Chains забрав хворих собак до Великої Британії.

Міллер побував у Херсоні. Туди він доставив корм та медикаменти для тварин жінці, яка доглядала 200 собак.

«Ця жінка одна доглядала 200 собак. Ми привезли їй корм для собак, але деякі з них потребували стерилізації та вакцинації. Колишні британські солдати, які працюють у благодійній організації, допомогли мені перетворити наш фургон на операційну і зробити анестезію собакам перед операцією. Вони неймовірно добре адаптувалися до ситуації, і за їх допомогою я провів успішну операцію з кастрації десяти собак», — додав ветеринар.

Також він наголосив, що любов та турбота українців про тварин надихали.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Ездовые коты, оказалось, тоже существуют (видео)

20.03.2016 - 16:26
Ездовыми собаками, сегодня, никого не удивить. А вот кот, который бы тянул упряжку – большая редкость. Но таковые существуют. И доказательство тому, видеоролик, который мы разместили ниже. ...

Рекордный парад купальников в ЮАР (фото) (видео)

14.01.2014
На улицах столицы ЮАР прошел ...