Британські військові приймали участь у «таємних операціях» в Україні

Чудові новини, які дають надію і піднімають бойовий дух, як наших захисників, наприклад, в Бахмуті, так і цивільних українців, сидячих в темряві і холоді через ворожі терористичні обстріли.

Британський генерал-лейтенант Роберт Магоуен заявив, що британські королівські морські піхотинці беруть участь в «секретних операціях з високим ризиком» на території України. Про це написала одна з найвпливовіших газет Великої Британії «The Times».

Мова про 350 військових, які одного разу допомагали посольству Британії виїхати до Польщі, а потім у квітні повернутися назад.

«Під час обох фаз морпіхи підтримували інші таємні операції у вкрай чутливому середовищі й із високим рівнем політичного та військового ризику», — додав без уточнення про що мова генерал.

В свою чергу, Адміністрація президента Сполучених Штатів Америки Джозефа Байдена завершує підготовку планів щодо відправки в Україну системи протиракетної оборони «Patriot», про що може бути оголошено вже на цьому тижні. Про це з посиланням на двох американських чиновників і високопоставленого представника «Білого дому» повідомив телеканал «CNN».

Якщо це все правда, Путін і його фашистський електорат приречені на поразку.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

  1. framer  |  14 декабря 2022 в 14:07

    Британські військові приймали участь — неправильно українською

    правильно — Британські військові брали участь

Video >>

Прирученная 7 лет назад акула приплывает к дайверу и ластится как кошка: фото, видео

15.01.2017 - 14:00
Познакомьтесь с Риком Андерсоном, австралийцем, который подружился с самкой акулы из Порт-Джексона. Акула приплывает обниматься с ним каждый раз, как видит его. «Я начал играть с ней около семи лет ...

ВСУ уничтожили ДОТ с террористами «ДНР» возле Донецка: новое видео

07.03.2019
Офицер Вооруженных сил Украины Анатолий ...

Как начать прикорм младенцев

01.09.2016
Правильное введение прикорма в рацион ...