Британська розвідка заявила про тактичні успіхи РФ на двох напрямках

Оокупанти, починаючи з сьомого лютого, досягли певних тактичних успіхів на Бахмутському і Вугледарському напрямках. Про це в свіжому звіті про російсько-українську війну заявило Міністерство оборони Великобританії.

Так, північніше Бахмута просунулися на 2-3 кілометри до траси на Слов’янськ М-03: «Російські війська дедалі більше домінують на північних підступах до Бахмута».

Також агресору вдалося просунутися до західної околиці Вугледара, але потім вони звідти відступили: «Російські війська, ймовірно, втекли і покинули щонайменше 30 переважно неушкоджених броньованих машин в одному інциденті після невдалого штурму».

В Лондоні не помиляються. Наприклад, український військовий експерт «DeepState» останній тиждень щодня фіксує просування ворога в районах Красної Гори і Парасковіївки. В тому числі й сьогодні. 

Інформація британської розвідки стосовно Вугледару теж справедлива — просування у ворога тут не було вже більше тижня.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Новый клип Бритни Спирс покоряет интернет: видео

21.11.2016 - 14:51
За три дня на Ютубе новый клип Бритни Спирс просмотрели уже более 13.7 миллиона раз. Клип снят на песню Slumber Party («Сонная вечеринка»). Честно говоря, вещь на любителя. Красивая Спирс, симпатичная артистка ...

В Донецке загорелся трамвай: видео

24.04.2018
В Донецке 23-го апреля загорелся ...

Распускание розы. Замедленная видеосъемка

07.11.2015
А Вы видели как распускается ...