Британська розвідка вказала на проблеми окупантів в Україні

Західні експерти з оптимізмом дивляться на перспективу наступу ЗСУ на півдні

Збройні сили України на Бердянському (стик Донецької і Запорізької областей) і Мелітопольському (захід Запоріжжя) напрямках наближаються до другої лінії оборони російських окупантів, яка може виявитися слабшою за першу.

Такий оптимістичний прогноз в останньому зведенні про російсько-українську війну ризикнули дати експерти американського Інституту вивчення війни (ISW).

В принципі, це відповідає раніше озвученим оцінкам різних джерел, які відштовхуються від того, що навряд чи може бути щось гірше за суцільні комбіновані мінні поля, які становили основу першої лінії оборони.

Однак лише час покаже, чи виправданий цей оптимізм.

Тим часом, Міністерство оборони Великобританії з посиланням на власну розвідку заявило, що загарбники продовжують використовувати понтонні мости на пунктах пропуску Чонгар та Генічеськ.

По-перше, це доводить, що англійські ж ракети «Storm Shadow» таки ушкодили стаціонарні мости через Сиваш, щоб не брехала російська пропаганда.

По-друге, найкоротший логістичний шлях постачання угруповання інтервентів на Мелітопольському напрямку ворог таки втратив. Адже пропускна спроможність понтонних мостів в рази менша, ніж у звичайних. А об’їзд через Красноперекопськ і Армянськ вимагає більше часу та пального.

«Це створює додаткові труднощі для російської логістичної мережі на півдні України», – вважає британська розвідка.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Хоккеист-виртуоз

21.11.2015 - 14:06
Мы уже публиковали видео невероятных футбольных голов. А сейчас предлагаем посмотреть, как работает хоккеист  виртуоз. Словно в тире очередью сбивающий банки-мишени… ...

«Александрия» вела в счете, но проиграла «Динамо» 1:4: видео голов

02.04.2017
Подопечные Реброва практически в течение ...

Появилось видео сильного пожара в Лукьяновском СИЗО

07.05.2017
Произошел пожар в помещении Лукьяновского ...