Британська розвідка розповіла про тактику «вагнерівців» під Бахмутом

Російська ПВК Вагнера в останні місяці розробила наступальну тактику під Бахмутом Донецької області, де використовує велику кількість погано навчених засуджених. Про це сьогодні повідомляє Міноборони Британії.

Зазначається, що окремим бійцям видається смартфон або планшет із комерційними супутниковими знімками, де позначені вісь просування та ціль нападу. На рівні взводу і вище командири, швидше за все, залишаються в укритті та віддають накази за допомогою радіозв’язку, отримуючи інформацію про відео з невеликих безпілотних літальних апаратів. Окремі групи та підрозділи отримують наказ прямувати за заздалегідь наміченим маршрутом, часто за вогневої підтримки, але рідше — разом із бронетехнікою.

Як вважають у британській розвідці, «вагнерівцям», які відхилилися від маршруту нападу без дозволу, швидше за все, загрожує розстріл.

«Ця жорстока тактика спрямована на збереження рідкісних активів Вагнера — досвідчених командирів та бронетехніки — за рахунок доступніших новобранців, яких організація оцінює як витратний матеріал», — йдеться в огляді Міноборони Британії.

Страти власних бійців без суду та слідства, очевидно, є звичною практикою для російської приватної компанії Вагнера. Так, колишній найманець ПВК Вагнера Андрій Медвєдєв на минулому тижні у інтерв’ю  The Insider розповів, що тільки йому точно відомо про десять вбивств вагнерівцями своїх членів, які відмовилися брати участь у бойових діях. Серед них були вісім зеків і двоє незасуджених.

В ПВК Вагнера діє спеціальний загін обнуління своїх «МЕД». Медведєв особисто був присутнім на кількох таких розстрілах. А Євген Нужин, якому вагнерівці розбили голову кувалдою, був його підлеглим. Медвєдєв стверджує, що завербовані найманці Вагнера не отримують обіцяних грошей, а їхні родичі — виплат за загиблих. З цією метою загиблих подають, як без вісти зниклих.

Андрія також розшукують вбивці з ПВК Вагнера, і він приховує своє місце знаходження.

Додамо, що правозахисниця Ольга Романова в інтерв’ю виданню «Можем объяснить» говорила, що особисто їй відомо про 40 страт ув’язнених, які вирушили на війну.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Вечерний макияж, — секреты визажистов

16.11.2015 - 14:32
Итак, этап первый вечернего макияжа: Мытье головы и бигуди. Здесь надо помнить несколько нехитрых правил. Волосы после мытья шампунем желательно сполоснуть кондиционером и в заключение мытья — очень прохладной водой, ...

В Москву ввели «Искандеры» и «Тайфуны»: видео репетиции парада

27.04.2018
Российское издание «Звезда» Минобороны РФ опубликовало ...