Британія визначила статус військової операції на Бєлгородщині

Військову операцію на території біля містечка Шебекіно Бєлгородської області Росії Міністерство оборони Великобританії в останньому огляді російсько-української війни назвало «діями партизанських груп».

При цьому зазначається, що перед Кремлем постала дилема, куди направляти резерви: на лінію фронту в окуповану Україну чи на кордон з нею? В Лондоні вважають, що другого разу військові РФ більш підготовлено зустріли бійців «Російського добровольчого корпусу» і легіону «Свобода Росії»:

«Їм для цього довелося застосувати на власній території увесь комплекс важкої техніки, включно з ударними гелікоптерами та вогнеметну систему ТОС-1А».

Тим часом самі «ЛСР» і «РДК» сьогодні у своїх телеграм-каналах пишуть, що бої на території РФ тривають.

Більш активно висвітлює операцію «ЛСР». Вони кажуть про активні бої на околицях села Нова Таволжанка. Поранені легіонери госпіталізовані в лікарню (в яку саме, не вказано).

Російська армія знищує артилерією всю цивільну інфраструктуру і місцевих жителів, якщо поруч помічені бійці «ЛСР» чи «РДК». Також російська армія знищила цивільне авто «Рено» разом з пасажирами, помилково вирішивши, що в ній бійці «ЛСР».

Також «ЛСР» стверджує, що в Шебекіно його артилерія знищила скупчення живої сили і військової техніки рашистів. Загалом, схоже, що «РДК» і «ЛСР» гідно забезпечені артилерійською підтримкою:

«Путинские войска разбегаются по посадкам и жилым домам, но наши корректировщики находят их и там».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

200-килограммовый крокодил уже 20 лет живет в индонезийской семье, – фото, видео

07.02.2018 - 17:30
В 1997 году 41-летний Мухаммед Айван из Западной Явы, Индонезия, всего за 2 доллара купил новорожденного гребнистого крокодила, которого поймали рыбаки. Малыша он назвал Коджек и отнес домой. С тех ...