Британія відправляє Україні сотні зенітних ракет

У Лондоні відреагували на чергову терористичну атаку Росії на Україну виділенням додаткової військової допомоги.

Міністр оборони Великої Британії Грант Шаппс оголосив про відправлення Києву «сотень зенітних ракет» для британських систем протиповітряної оборони.

Крім того, він підкреслив, що світ і Британія не дозволять Путіну перемогти у війні, яку він вже практично програв.

Реакція Гранта Шаппсу з’явилася на його сторінці у Twitter (X).

Голова британського Міноборони назвав останню хвилю ударів РФ «відчайдушною і марною спробою відновити динаміку після катастрофічної втрати сотень тисяч призовників» і напередодні приниження Путіна через початок третього року його «триденної війни».

Шаппс наголосив, що Путін помиляється, «сподіваючись, що йому вдасться вирвати перемогу з пащі поразки».

«Ми продовжуємо стояти на захисті України. Саме тому сьогодні ми відправляємо сотні зенітних ракет для поповнення британських систем протиповітряної оборони, здатних з неймовірною точністю збивати російські безпілотники і ракети…

Підрив Україною російського Чорноморського флоту довів, що Україна все ще бореться за перемогу в цій боротьбі. І сьогоднішній пакет протиповітряної оборони надсилає беззаперечний сигнал на тлі російського варварства про те, що Велика Британія залишається абсолютно відданою підтримці України», — написав Шаппс.

Нагадаємо, що раніше про допомогу Україні заявив прем’єр Британії Сунак. Також із заявою щодо підтримки України у війні проти путінської фашистської Росії заявив голова дипломатії ЄС Боррель.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Португалии сняли на видео огненный смерч

10.10.2017 - 13:01
В Португалии, которая в этом году страдает от масштабных лесных пожаров, люди сняли видео редчайшего природного явления. Речь об огненном смерче. Сняли вихреобразное пламя в городе Арганил, правда, дата, когда ...

ВСУ нанесли ракетный удар по терминалу ДАП: видео

18.09.2019
93-я бригада Вооруженных сил Украины ...

Украинская группа O.Torvald отлично выступила в финале Евровидения: видео

14.05.2017
Приближается к завершению финал Евровидения. ...