Британія припинила імпорт зрідженого газу із Росії

Британія з неділі, 1 січня, повністю припинила імпорт зрідженого газу з Росії. Про це повідомило міністерство закордонних справ Великої Британії на своєму Twitter-акаунті.

«Сьогодні Велика Британія повністю припинила імпорт російського зрідженого природного газу. Ми відрізаємо Путіна від фінансування його незаконної війни та підтримуємо країни по всьому світу, щоб зменшити їхню власну залежність», — сказано в повідомленні.

Російський ЗПГ замінять постачання від американських виробників.

Нагадаємо, в грудні Великобританія анонсувала допомогу для України у 2023 році на суму більш як 2,3 мільярди фунтів стерлінгів допомоги. Таким чином, ця допомога буде не меншою, ніж та, що була надана цьогоріч.

«Ми маємо чітко розуміти, що будь-який односторонній заклик до РФ про припинення вогню є вкрай безглуздим за нинішньої ситуації. Вважаю, що цей заклик буде помилковим. РФ використає його для перегрупування, посилення своїх військ, – і поки вони не підуть із захоплених територій, не може і не має бути ніяких реальних переговорів», – вважає прем’єр Сунак.

Глава уряду Британії закликав подумати про те, що «ми будемо робити з гарантіями безпеки», оскільки група JEF (Об’єднаних експедиційних сил) може відіграти важливу роль.

«І така моя думка, що, по-третє, ми повинні й надалі фокусуватися на зниженні спроможності Росії до перегрупування та поповнення запасів, а це означає порушення її ланцюжків постачань та скаування міжнародної підтримки», – додав чиновник.

Підтримка України не припинятиметься, підсумував він.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

На детском Евровидении победила Мариам Мамадашвили, украинка София Роль в призеры не попала. Видео

21.11.2016 - 00:24
Украинка София Роль заняла 14 место на завершившимся на Мальте детском Евровидении. Наше 14-летнее юное дарование исполнило песню «Планета жаждет любви» (Planet craves for love). Первенствовала же в конкурсе солнышко ...

Пожилой мотоциклист налихачил на два года тюрьмы (видео)

26.01.2016
Полиция Суссекса (графство Великобритании) опубликовала ...

Мустафа Найем попал в аварию: видео

19.01.2017
Неприятность приключилась с нардепом Мустафой ...

Какие развивающие игрушки необходимы ребенку до 6 месяцев

11.09.2016
Количество развивающих игрушек для маленького ...