Британія показала випуск перших пілотів ЗСУ, які навчалися на F-16

Десять українських пілотів вже завершили базовий курс навчання польотів на винищувачах F-16. Про це повідомила пресслужбу Міністерства оборони Великої Британії в суботу, 23 березня, та оприлюднила фото.

«Перші українські пілоти, які пройшли інтенсивну підготовку під керівництвом Королівських повітряних сил закінчили навчання», — сказано у підписі до фотографій.

У відомстві зазначили, після цього українські пілоти перейдуть до наступного етапу підготовки у Франції.

Дванадцять українських пілотів до літа цього року будуть готові до бойових вильотів на винищувачах F-16. Однак для них може не вистачити літаків. Про це повідомила газета The New York Times у понеділок, 11 березня.

Видання пише, що винищувачі F-16 готові, а льотчики-інструктори чекають у новому навчальному центрі в Румунії на авіабазі Фетешті, створеному для навчання українців та інших союзників НАТО.

«Але є одна заковика: українські пілоти ще не прибули, попри заяви минулого літа про те, що центр зіграє вирішальну роль у піднятті їх у повітря для захисту своєї країни від дедалі смертоносніших російських ударів», – йдеться в статті.

При цьому наголошується, що поки неясно, коли українські пілоти почнуть навчання в центрі.

«Це не означає, що українські пілоти не готуються. Очікується, що дванадцять пілотів – менше, ніж повна ескадрилья – будуть готові до бойових вильотів на F-16 до літа цього року після 10 місяців навчання в Данії, Великій Британії та США», – пишуть журналісти.

При цьому стверджується, що на той час, коли пілоти повернуться в Україну, з 45 винищувачів, обіцяних західними союзниками, буде поставлено лише шість F-16.

Раніше прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте назвав мінімальне число F-16 для України. Загалом його країна має на озброєнні 42 таких літаків.

Також Данія надасть 19 винищувачів. У цій країні назвали орієнтовні строки передачі F-16 для України.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Бойцы АТО добыли крутой боевой трофей: видео

20.02.2017 - 14:01
Военные показали трофей, добытый с новыми позициями Заняв новые позиции у Донецка, бойцы батальона «Киев» показали журналистам Военного телевидения Украины «быт» боевиков, бросивших свои вещи. По словам военнослужащим, ранее тут ...

Разработана батарея, работающая 10 часов после 5 минут заряда (видео)

21.11.2015
Исследователи корпорации Huawei Technology представили ...

Собакообразное Нечто

10.01.2016
На видео животное, которое мы ...