Британія надасть Україні зброю великої дальності

Великобританія постачатиме Україні далекобійні боєприпаси. Про це заявив прем’єр-міністр Ріші Сунак на конференції з безпеки в Мюнхені.

Він підкреслив, що ЗСУ необхідна артилерія, бронетехніка, системи ППО. І що внайближчі місяці Захід надасть Україні стільки зброї, чкільки за весь минулий рік.

«Разом ми маємо допомогти Україні захистити свої міста від російських бомб та іранських безпілотників. І саме тому Велика Британія стане першою країною, яка надасть Україні зброю великої дальності», – сказав Сунак.

При цьому конкретизувати, що це буде за далекобійна зброя, він не став. Залишається гадати, ракети, БПЛА чи керовані бомби нададуть нашій армії. Звісно, краще за все було б отримати ракети.

Нагадаємо, у січні надання далекобійної зброї очікувалося від США, про це навіть з посиланням на чиновників писали авторитетні американські ЗМІ. Але при оголошенні вмісту останніх двох пакетів військової допомоги нічого подібного там не виявилося. 


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

К тушению пожаров под Калиновкой привлечено беспрецедентное количество техники (фоторепортаж)+видео

27.09.2017 - 20:32
По информации властей, во второй половине дня интенсивность взрывов на арсенале под Калиновкой сократилась до одного в минуту. К тушению очагов возгорания на территории военных складов привлечены уже 2 самолета ...

Как красиво и просто раскрасить чашку (видео)

13.11.2015
Сделать или украсить что-то своими ...

В Киеве молния ударила в телевышку: видео

15.06.2018
В четверг Киев накрыла непогода. ...