Британія і Австралія оголосили про нові санкції проти Росії

Влада Великої Британії у річницю вторгнення російських військ в Україну розширила санкції проти країни-агресора. Про це повідомляється на сайті британського уряду у п’ятницю, 24 лютого.

«Міністр закордонних справ Джеймс Клеверлі оголосив сьогодні про новий пакет скоординованих на міжнародному рівні санкцій та заходів у сфері торгівлі щодо Росії. Зокрема, запроваджено заборону на експорт до Росії всього, що може бути використане для ведення бойових дій», — йдеться у повідомленні.

Ідеться про запчастини до літаків, радіообладнання, електронні компоненти, які можуть бути використані в російському ВПК, і, зокрема, для виробництва безпілотників. Під заборону також потрапить імпорт 140 товарів із заліза та сталі, включаючи перероблені в третіх країнах.

Санкції введені щодо компаній, що займаються виробництвом або ремонтом військової техніки: АТ Ізумруд, АТ Завод Елекон, АТ Ломо, АТ Звезда, ТОВ Завод Сокол; 34 представників, пов’язаних з двома найбільшими російськими оборонними компаніями Ростех та Алмаз-Антей, а також банків: це Банк Санкт-Петербург, Уралсиб, Зенит, МТС-Банк.

Також у списку санкцій опинилися Всеросійський науково-дослідний інститут експериментальної фізики, який входить до складу держкорпорації Росатом, а також Всеросійський науково-дослідний інститут технічної фізики.

Крім того, до списку санкцій включено 80 фізичних осіб. 

Уряд Австралії теж оголосив про нові санкції проти Росії в річницю військового вторгнення в Україну та новий пакет військової допомоги.

Про це йдеться в заяві на сайті уряду.

Уряд Австралії запровадив додаткові цільові фінансові санкції і заборони на поїздки щодо 90 осіб, а також цільові фінансові санкції щодо 40 юридичних осіб.

До числа об’єктів нових санкцій увійшли російські міністри, які відповідають за енергетику, природні ресурси, промисловість, освіту, трудові ресурси, міграцію та охорону здоров’я.

Під санкції потрапили концерн «Калашников», один із найбільших російських виробників зброї, розробник підводних човнів «Адміралтейські верфі», авіаційна компанія «Туполєв», ракетне конструкторське бюро імені академіка В.П. Макєєва і Курганмашзавод.

Уряд Австралії також оголосив, що надасть Україні додаткові безпілотні авіаційні системи. Ці системи забезпечують розвідку, спостереження та рекогносцировку поля бою для українських збройних сил.

Уряд Нової Зеландії оголосив про санкції щодо 87 російських громадян.

«Сьогодні ми оголосили про один із найбільших раундів санкцій проти Росії, що є ще однією демонстрацією рішучого засудження Новою Зеландією її незаконних дій», — ідеться в заяві глави новозеландського МЗС Нанаї Махути.

До цієї групи входять політичні діячі, які мають стратегічне значення для Росії та близькі до Путіна. До неї також входять члени Центральної виборчої комісії Російської Федерації, які намагалися узаконити напад на суверенітет України шляхом проведення фіктивних референдумів у незаконно анексованих регіонах України.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Появилось видео момента взрыва в стамбульском метро (видео)

01.12.2015 - 22:19
В сети появилось видео, на котором запечатлен взрыв под эстакадой стамбульского метро. Происшествие случилось у центральной станции «Байрампаша» в час пик. Пассажиры эвакуированы через тоннель. Напомним, взрыв прогремел сегодня в ...

Надежда Савченко сразила своим новым внешним видом: видео

12.03.2017
Накрасила губы, уложила прическу и ...

Бесконечная авария из-за снегопада и плохой видимости (видео)

29.11.2015
Бесконечная авария случилась в Мичигане. ...