Бригада «Лють» знищила бронеколону окупантів під Часовим Яром

Бійці об’єднаної штурмової бригади Національної поліції України «Лють» за сприяння суміжних підрозділів Сил оборони знищили штурмову броньовану колону з десантом російських окупантів в районі містечка Часів Яр.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотними літальними апаратами, оператори яких коригували вогонь нашої артилерії по колоні.

Усі шість бойових броньованих машин загарбників зрештою були уражені, але відбувалося це все досить «повільно» і нервово, адже після влучання в одну машину решта продовжувала атаку.

Навіть коли лишилася справною лише одна ББМ, вона вперто продовжувала рух. Однак до міста чи до наших позицій таки не доїхала. А от штурмовики, які вискочили з неї після влучання, були не такі упороті – вони одразу побігли назад, але по ним досить влучно продовжила працювати наша артилерія. Щонайменше один снаряд вибухнув серед скупчення загарбників…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Российские военные перевернулись на САУ: смотреть видео

28.02.2018 - 15:02
Забавная история произошла в Черняховске Калининградской области России. Там военные умудрились перевернуть САУ Акация. Причем, что называется, накаркали. САУ должна была заехать на тягач, кто-то за кадром бодро призывал «ну ...

Полковник ВСУ перешел на сторону ДНР: видео

28.12.2016
Как известно, Шевченковский райсуд Киева арестовал ...

Подрались нардепы от «Батькивщины» и БПП, видео

15.03.2018
В студии 5-го телеканала вспыхнул ...