Бригада «Хартія» знищила дві роти окупантів на Донеччині

Зведений підрозділ тринадцятої окремої бригади «Хартія» Національної гвардії України та 467-го окремого піхотного батальйону Збройних сил України за останні два тижні знешкодив близько двох сотень окупантів (дві роти).

Про це на своїй сторінці у соціальній мережі повідомила служба зв’язків з громадськістю бригади, оприлюднивши фотографію шести своїх воїнів з коментарем: «За останні тижні аеророзвідка з артилерією знищила групи піхоти на пікапах та вантажних автівках, підбили також ворожий танк».

Вказано, що це сталося на одній з ділянок фронту у Донецькій області, де «росіяни найактивніше атакують і вдень, і вночі, намагаючись просунутись».

Очевидно, мова за район Очеретиного на Авдіївському напрямку, адже саме там зараз інтервенти ведуть найактивніші штурмові дії, причому переважно великими силами піхоти з обмеженим використанням бронетехніки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Арабский платок шемаг (арафатка) – как носить и завязывать (видео)

17.10.2015 - 20:27
Арабский платок шемаг (арафатка) можно носить в любое время года, повязав его на шею или на голову. В наше время это популярный аксессуар как в среде молодежи, принадлежащей к различным субкультурам, ...

ДНР нанесен урон в технике и живой силе: видео

30.05.2018
Пресс-центр Объединенных сил в утренней ...