Бригада «Азов» відкинула окупантів під Торецьком

Бійці 12-ої окремої бригади спеціального призначення «Азов» Національної гвардії України у суботу вранці відбили штурм російських окупантів на Торецькому напрямку.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» повідомив блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман):

«Зранку орки намагалися штурмувати позиції «Азову» в Торецьку. Танк (наш) виїхав, знищив прямою наводкою одну (ворожу) бойову машину піхоти, отримав клин ствола і почав їхати тараном на другу, але вони розвернулись і втекли. Піхоту добивають скидами (гранат з безпілотних літальних апаратів)».



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Виннице с поличным взяли группу матерых уголовников: фото, видео

10.04.2017 - 20:26
Винницкая полиция задержала троих мужчин, подозреваемых в квартирной краже. Группу взяли с поличным, когда они выходили из дома по улице Ивана Бевза и собирались уезжать на «ВАЗ-21099». Изъятые наборы инструмента ...

К Земле несется крупный астероид: подлетит ближе, чем Луна

18.03.2019
К Земле стремительно приближается астероид. ...