«Борусія» і «Баварія» в останньому турі визначили чемпіона

«Баварія» за 10 років настільки привчила всіх до власної гегемонії в Німеччині, що вже важко було й уявити там іншого чемпіона. Однак знайшовся сміливець, який кинув виклик найтитулованішому клубу країни. І саме він за тур до кінця сезону був претендентом №1 на «Срібну салатницю». Це «Борусія» Дортмунд.

За один тур до фінішу хлопці Терзича на два очки випереджали мюнхенців та приймали невмотивований (принаймні з турнірної точки зору) «Майнц». Так воно так, але цей же «Майнц» кілька тижнів тому гримнув «Баварію» і сприяв виходу Дортмунда в лідери!

Отже «Майнц» повів 2:0 вже на 24 хвилині. «Баварія» вийшла вперед на 8-й хвилині в матчі з «Кельном». При таких розкладах чемпіоном має стати «Баварія», однак на 81 хвилині вона пропускає, і вже «Борусія» навіть програючи стає чемпіоном. Але! За хвилину до завершення основного часу мюнхенці забивають і виграють 2:1. «Борусія» зрівнює рахунок (2:2) на 90+6 хв,, однак цього замало! Обидві команди набрали по 71 очку, але у «Баварії» краща різниця забитих і пропущених голів. Вона в 11 раз поспіль бере золото!