Борис Джонсон прийняв пропозицію щодо нової роботи

Колишній британський прем’єр-міністр Борис Джонсон буде ведучим на новинному телеканалі GB News. Про це повідомляється на сайті каналу.

Політик стане ведучим і оглядачем авторської політичної програми. А у 2024 році буде висвітлювати парламентські вибори в країні.

Джонсон зазначив, що із задоволенням прийняв пропозицію попрацювати на телебаченні. «Я буду говорити про величезні можливості Великобританії, але так само і про труднощі. І про те, чому наші найкращі дні ще попереду», — сказав він.

За словами британського експрем’єра, він ділитиметься своєю думкою з приводу Росії, Китаю, війни РФ проти України, «того, як ми відповідаємо на ці виклики».

На телеканалі заявили, що «Джонсон був найвпливовішим прем’єр-міністром нашого покоління, і його унікальний погляд на внутрішню і міжнародну політику матиме приголомшливий успіх у глядачів».

На початку року в нього були інші плани. Борис Джонсон заявляв, що претендуватиме на посаду генерального секретаря Північноатлантичного Альянсу. Про це 23 лютого він заявив в ефірі українського телемарафону.

Зокрема, журналіст запитав Джонсона, чи не планує він очолити НАТО. Той відповів, що це «гарна, дуже вдала думка».

«Хочу наголосити, шановні друзі, що такий задум є, і нехай ніхто не забуває, що такий кандидат у запасі є. Цього разу, я думаю, мені пощастить», — сказав він.

У той же час він згадав, що колишній прем’єр-міністр Італії Маріо Драгі пропонував призначити наступним генсеком НАТО представника Європейського Союзу.

«Я з ним повністю не згоден. Думаю, що є інші кандидати за межами Європейського Союзу. Не обов’язково це має бути ЄС. Я себе, звичайно, розглядаю як кандидата. Це хороша та важлива посада», — додав екс-прем’єр Британії.

Нагадаємо, у липні 2022 року Джонсон пішов у відставку з посади прем’єр-міністра через скандал, пов’язаний із колишнім заступником глави британського МЗС у справах Європи та США Крістофером Пінчером, який у стані алкогольного сп’яніння домагався двох чоловіків у громадському закладі. За даними ЗМІ, Джонсон покривав Пінчера і просував його по службі.

У червні 2023 року Джонсон пішов у відставку з посади депутата парламенту через скандал, пов’язаний з проведенням вечірок на Даунінг-стріт під час локдауну. 


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

 Богдан Совык зажигал с Бонни Тайлер

20.12.2015 - 12:40
Bonnie Tyler и Богдан Совык — If You Were A Woman — (Х-Фактор 6) — Седьмой Прямой Эфир (19.12.2015) ...