Болгарія надасть Україні сотню БТР, незважаючи на вето президента

На фоні тривалої «турбулентності» підтримки України Заходом маємо обнадійливі знаки. В першу чергу, парламент Болгарії сьогодні подолав вето президента Румена Радева на угоду про постачання сотні бронетранспортерів Україні.

Нас підтримали 162 депутати, заявивши, що Болгарія захищає свої національні інтереси, допомагаючи Україні. Фактично підтримують Путіна 55 депутатів – вони проголосували проти.

Відверто проросійськи налаштований президент Радев, накладаючи вето, заявив, що ці БТР начебто потрібні самій Болгарії.

У свою чергу, Бізнес-клуб Бельгія-Україна, Українсько-австрійська асоціація перевізників, Торговельна палата Нідерланди-Україна, Українська торговельна палата в Італії оприлюднили спільну заяву, в якій закликали блокувати в ЄС польських перевізників, доки вони блокуватимуть українських.

Зрештою справа не лише в Україні. Насправді, це, в першу чергу, проблема для самого Європейського союзу. Чого варті його правила і закони, якщо будь хто фактично може створити власну митницю в середині ЄС?


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Шахтер не смог обыграть Сталь: видео голов

28.10.2017 - 20:45
«Шахтер» второй раз подряд сыграл вничью в чемпионате. И если в предыдущем туре горняки миром разошлись в Киеве с «Динамо», то сегодня на своем поле в Харькове не сумели одолеть ...

Уайлдер «уничтожил» Стиверна и бросил дерзкий вызов Джошуа: видео

05.11.2017
Американский супертяж Деонтей Уайлдер в ...