Бойова група ЗСУ знищила ЗРК «Бук» окупантів

Бійці 14-го полку Збройних сил України знищили на вогневій позиції зенітно-ракетний комплекс «Бук» російських окупантів, який вони розмістили в центрі терикону біля неназваного населеного пункту.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила у власному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих безпілотним літальним апаратом.

Його оператори знайшли «жирну» ціль загарбників, швидше за все, в їх не ближньому тилу – дуже вже нахабно вони розмістили ЗРК без маскування на домінуючій висоті. Мабуть, були впевнені, що йому нічого не загрожує.

Чим саме був вражений «Бук», не вказано, але зрозуміло, що чимось високоточним. На ролику ми бачимо раптове пряме влучання і надпотужний вибух – одразу детонували власні ракети ЗРК. Швидше за все, екіпаж загинув.

В коментарі вказується, що це вже п’ятий «Бук», знищений однією бойовою групою 14-го полку за останні два тижні, і перший у 2024 році.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Взрывы в метро Санкт-Петербурга: много погибших (видео)

03.04.2017 - 15:43
Во время серии взрывов сразу на нескольких станциях метро Санкт-Петербурга много погибших и раненых. В частности, в результате взрыва на станции «Технологический институт» погибли минимум 5 человек, еще 50 ранены. ...

На Киевщине медведь напал на зрителей в цирке: видео

27.05.2017
Кошмарная история произошла 25-го мая ...