Боєць ЗСУ показав знищення окупантів на Донеччині

Бійці Збройних сил України знищили щонайменше десяток (пів взводу) російських окупантів, які прибули на передову позицію у розтрощеній лісосмузі чи то на ротацію, чи то для поповнення.

Про це повідомив Телеграм-канал «Блогер Олександрович», який веде військовослужбовець 110-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені генерал-хорунжого Марка Безручка з позивним Блогер.

Він оприлюднив відео, зняте безпілотним літальним апаратом вже після бою чи обстрілу, на якому видно трупи інтервентів, з коментарем: «Це тепла зустріч орків, які приїхали на позиції . Чи в них зміна, чи поповнення – не знаю. Ви представляєте який там сморід?».

Швидше за все, це сталося північніше Авдіївки, де й воює 110-а бригада.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

02.02.2019 - 14:12
Переписка в интернете: — Голова болит, что делать? — Три виски. — О, действительно, легче стало. — Еще три, пока совсем не пройдет. — Слушай, в баре виски закончились, может, ...