Бої у Мар’їнці: ЗСУ вдалося звільнити частину міста

Сили оборони відкинули окупантів у північно-західній частині Мар’їнки, однак відступили у південно-західній

На Мар’їнському напрямку (під Донецьком і південніше) російські окупанти минулої доби вели безуспішні штурмові дії в районах Мар’їнки та Новомихайлівки, де наші захисники відбили одинадцять атак.

Про це у ранковому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, повідомив об’єднаний пресцентр Сил оборони Таврійського напрямку.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» зафіксував просування загарбників на південному заході Мар’їнки, а бійців Сил оборони — на північному заході ущент зруйнованого містечка.

Дивись для порівняння скриншоти його карти за перше та друге грудня; на останньому ми червоною і синьою стрілочками умовно позначили просування сторін. Окремо «DeepState» у своєму Телеграм-каналі пояснив:

«У південній частині Марїнки, як і було очевидно, ворог майже дійшов до західної околиці в одному з кварталів. А в північній частині ворогу так і не дали закріпитися у кварталах по вулицях Івана Франка та Лесі Українки».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

На журналистов 1+1 напали у дома министра: видео

24.04.2018 - 13:28
На журналистов, которые в 30 километрах от Киева в закрытом элитном городке Золоче стали снимать на видео дом, который по их информации принадлежит министру финансов Украины Александру Данилюку, произошло нападение. ...

Успенскую сняли с самолета из-за дебоша: видео

25.03.2018
Со второй попытки эпатажная российская ...