Битва за Авдіївку: хто має успіхи

ISW стверджує, що окупанти просунулися під Авдіївкою — «DeepState» заперечує

Російські окупанти просунулися вперед на Авдіївському напрямку. Це в сьогоднішньому зведенні про ситуацію на фронтах в Україні стверджують експерти американського Інституту вивчення війни (ISW), щоправда без конкретики.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState», свою мапу на цій ділянці фронту не змінив, а у своєму Телеграм-каналі фактично заперечив просування агресора:

«Ворог продовжує лізти на відтинку північного фасу Авдіївки, застосовуючи різні сили та засоби, але безуспішно. Останнім часом противник зосередив свою увагу на залізниці вздовж Очеретиного та біля насосної станції південніше АКХЗ. Сили оборони наносять ураження та знищують ворога».

Також «DeepState» оприлюднив відео, на якому бойова машина піхоти «M2 Bradley» (на фото) 47-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України знищили танк загарбників Т-90 «Прорив» у селі Степове на північно-північний захід від Авдіївки. Ми про це писали раніше.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Видео паренька из Габона, поющего голосом Селин Дион, покоряет Интернет

27.07.2016 - 13:32
Подражение Селин Дион может стать началом творческой карьеры для 17-летнего простого паренька из Габона. Ним якобы уже заинтересовались продюсеры. Молодой житель Либревиля, сидя на ступеньках в подъезде дома, акапельно исполнил ...

Четверо спринтеров подожгли шины на входе в офис телеканала Интер (видео)

02.06.2016
Телеканал Интер регулярно подвергается нападкам ...

Нардепы Ляшко и Лещенко схлестнулись в Раде: опубликовано видео

06.07.2018
В Верховной Раде очередные «баталии». ...