Битва за Авдіївку: хто має успіхи

На Авдіївському напрямку протягом перших вісімнадцяти годин 21 жовтня бійці Сил оборони відбили півтора десятки атак російських окупантів, які вони вели за підтримки штурмової авіації в районах Авдіївки, Кераміки, Степового, Тоненького і Первомайського.

Про це у вечірньому зведенні, оприлюдненому на офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповів пресцентр Генерального штабу Збройних сил України.

Сьогодні жителі сусідніх окупованих Донецька і Макіївки масово повідомляли про інтенсивну роботу артилерії агресора і польоти ворожих літаків і гвинтокрилів в бік Авдіївки.

Наш захисник, який веде телеграм-канал «Бахмутський Демон», ввечері написав: «По Авдіївці. Терикон (на північний схід від міста) ніхто не контролює на 100%, там важко».

Рашистка Марина Харькова пояснила, що загарбники контролюють одну сторону терикона, а ЗСУ іншу. Також вона вказує на дуже великі втрати інтервентів, які нічим компенсувати. При цьому орки, які ще живі і беруть участь в безперервних штурмах, виснажені, майже не сплять і не їдять.

Наш захисник «Вася» теж підтверджує нічийність терикону та відмічає, що якщо агресор зможе й надалі щодня втрачати по кілька танкових рот і по два батальйони піхоти, то він таки поступово зможе захопити Авдіївку: «Такими темпами буде повтор Бахмута».

Але навряд чи окупанти мають настільки великі резерви. Це підтверджує й та ж Марина Харькова і окупант Віктор Базаркін, який розповідає, що від його батальйону цілими лишилося троє людей, решта мертві або поранені.

При цьому рашистські «воєнкори» вкотре брешуть, що інтервенти змогли захопити той самий терикон на підступах до Авдіївки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Онищенко выложил видео проверки его агентами ФБР на детекторе лжи

19.12.2016 - 16:45
Правда, из него абсолютно ничего не ясно Беглый нардеп Александр Онищенко опубликовал у себя в Фейсбук сообщение о том, что его якобы проверили на детекторе лжи агенты ФБР. По каким ...

История развития самолётов с вертикальным взлётом (видео)

26.02.2016
Все самолёты с возможностью вертикального ...

Автомобильный паркинг ушел под землю (видео)

10.11.2015
В минувшие выходные в штате ...