Біля Костянтинівки знищено РСЗВ і кілька ББМ окупантів
На Торецькому (офіційно Костянтинівському) напрямку бійці прикордонного підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» знищили реактивну систему залпового вогню «Козерог-1» і щонайменше дві бойові броньовані машини загарбників.
Паралельно на Гуляйпільському напрямку інші бійці «Феніксу» знищили декілька автомобілів, якими російські окупанти здійснювали логістичні перевезення. На обох вищевказаних ділянках фронту наші захисники ліквідували й поранили кількох штурмовиків противника.
Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео.
Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе і дронами-бомбардирами, якими наші захисники власне й нищили противника, та розвідувальними безпілотними літальними апаратами.
Подпишитесь на новости
























