Біля Костянтинівки знищено РСЗВ і кілька ББМ окупантів

На Торецькому (офіційно Костянтинівському) напрямку бійці прикордонного підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Фенікс» знищили реактивну систему залпового вогню «Козерог-1» і щонайменше дві бойові броньовані машини загарбників.

Паралельно на Гуляйпільському напрямку інші бійці «Феніксу» знищили декілька автомобілів, якими російські окупанти здійснювали логістичні перевезення. На обох вищевказаних ділянках фронту наші захисники ліквідували й поранили кількох штурмовиків противника.

Про це на своїх офіційних медіаресурсах повідомив пресцентр Державної прикордонної служби України, оприлюднивши відповідне нижченаведене відео.

Ролик змонтовано з кадрів, відзнятих дронами-камікадзе і дронами-бомбардирами, якими наші захисники власне й нищили противника, та розвідувальними безпілотними літальними апаратами.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В перерывах между обстрелами «морпехи» ДНР требуют сала: видео

27.03.2018 - 14:00
В утренней сводке за 26 марта под Мариуполем спикер АТО Олег Сушинский зафиксировал вражеские обстрелы украинских позиций у Водяного из гранатометов, крупнокалиберных пулеметов и стрелкового оружия. У Павлополя – из ...

«Шахтер» эффектно обыграл «Мариуполь»: видео голов

05.11.2017
После прошлого ничейного тура (пять ...