Біля командного центру ЗС РФ під Мінськом помітили авіацію

У Білорусі вперше з листопада минулого року помітили активність авіації в районі Майданчика 400. Купол під Мінськом, де може перебувати командний центр білоруського угруповання ЗС РФ.

Про це повідомляє моніторингова група Беларускі Гаюн.

Сьогодні, 3 лютого, о 09:08 з аеродрому Мачулищи злетів гелікоптер Мі-8 ВПС РБ, який о 09:18 приземлився у Волмі (під Мінськом) на території так званого Майданчика 400. Купол, де може перебувати командний центр білоруського угруповання ЗС РФ.

Там вертоліт пробув лише дві хвилини, відразу після цього він попрямував на аеродром Великий Боков (Мозир), куди о 09:50 з Мачулищ вилетіли ще два Мі-8 ВПС РБ.

«Це може говорити, що він когось туди привіз і висадив або ж забрав», — зазначає Беларускі Гаюн.

Крім того, експерти не відкидають, що сьогоднішні польоти можуть бути пов’язані з початком штабного тренування військ Росії та Білорусі.

За даними моніторників, на території Купола, як мінімум, з початку березня працювала система радіоелектронної боротьби (РЕБ), яка викликала сильні перешкоди навігаційних систем GPS/GLONASS. Ймовірно, що засоби РЕБ служили для прикриття/захисту командного пункту.

Востаннє в цей район вертоліт прилітав 3 листопада 2022 року.

Нагадаємо, раніше Міністерство оборони Білорусі повідомило про завершення спільних льотно-тактичних навчань збройних сил Республіки Білорусь та Російської Федерації.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Группа «Ленинград» сняла очередной клип: видео

01.09.2017 - 00:50
На просторах интернета появился очередной клип группы «Ленинград» На этот раз он снят на песню «Ч.П.Х». В видео задействованы такие известные личности, как Александр Невзоров и Александр Кержаков, а также ...