Біля Часового Яру підірвано міст на трасі до Бахмуту

Біля містечка Часів Яр підірвано міст на шляху до Бахмута — на тій трасі, яка йде через Хромове й називається «дорогою життя». Місце розташування мосту на мапі від «DeepState» ми позначили червоним квадратиком.

Про підрив повідомив блогер і український патріот з Донецька «Necro Mancer», який в свою чергу побачив фотографію розбитого мосту в рашистському Телеграм-каналі «Типичный Донецк».

«Hachiman» прокоментував знімок: «Таке враження, що підривали знизу опори. Диверсія?».

В будь якому випадку зрозуміло, що зробили це російські окупанти. І якщо їх диверсанти орудують в нашому ближньому тилу настільки потужно, щоб підривати мости (на це потрібно багато вибухівки), то це дуже погано.

Тому ми «сподіваємося», що міст був розбитий керованою авіабомбою чи чимось подібним.

Нам важко судити, наскільки втрата цього мосту є проблемою для Збройних сил України. Але зазначимо, що раніше було підірвано міст на трасі Бахмут – Костянтинівка (на мапі позначено рожевим квадратиком).

Інших великих доріг на шляху до Бахмута нема. Але! Через вузький канал нескладно положити штучний металевий міст, чи просто засипати його щебнем тощо…

Російські війська з усіх сил намагаються взяти Бахмут до 9 травня. Про це 5 травня повідомила заступник міністра оборони Ганна Маляр.

«Задля виконання цієї задачі вони стягують «вагнерівців» з інших напрямків і замінюють ними штурмові загони десантників, які зараз воюють на Бахмутському напрямку», — написала вона в Telegram.

Водночас замміністра наголосила, що українські бійці не дають ворогу прорвати оборону. Крім того, вогнем української артилерії були знищені  місця зберігання боєприпасів «вагнерівців».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Обыграв пятерых, Буяльский забил победный гол «Динамо»: видео

17.09.2017 - 22:33
В 9-ом туре чемпионата киевское «Динамо» в гостях выиграло у донецкого «Олимпика». Матч получился равным и насыщенным борьбой. Бело-голубые фактически вытащили матч за счет класса. Порадовали голы. Все три получились ...

ВСУ готовы к наступлению: видео

04.06.2018
Представитель пресс-центра Объединенных сил Виктор ...

Подборка смешных анекдотов и забавных видео

18.08.2018
Объявление в фойе Одесского театра: ...