Біля Бахмута знищена група російських окупантів

Бахмут – маленьке місто в Донецькій області, на східних околицях якого йдуть важкі кровопролитні бої, а весь населений пункт постіно обстрілюється ворожою артилерією. Саме туди сьогодні приїхав президент України, який, серед іншого, відзначив наших захисників державними нагородами. 

З боку Володимира Зеленського це дуже сміливо, занадто необережно і вкрай потрібно для підтримки морального духу наших захисників. Коли керівники країни (зокрема головнокомандувач Валерій Залужний) вимагають від бійців формально дисципліни, а фактично жертовності, вони мають показати, що вони теж ризикують.

Тим часом наші воїни на Бахмутському напрямку знищили чергову групу російських окупантів. При чому відео знято з землі в траншеях – чи то інтервенти приперлися вмерти на наші позиції, чи то Збройні сили України відбили ворожі окопи.

Боєць розповів, що один загарбник не захотів здаватися й підірвав себе гранатою. Ще двоє були вбиті в ході бойових дій.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Чехии группа россиян напала на акцию в поддержку Украины: видео

27.11.2017 - 17:34
Активистка Соня Поспешилова, проживающая в столице Чехии, рассказала о том, как на нее с друзьями в Праге набросились россияне. Ребята проводили проукраинскую акцию на площади. В это время к ним ...

Как правильно разделать плод граната (видео)

10.10.2015
Умеете ли Вы правильно разделать ...

В Донецке сожгли автомобиль, видео

11.10.2019
Местные жители, в частности украинский ...

Появилось видео успешных испытаний новейших украинских ракет

21.03.2017
Министерство обороны 21 марта провело ...