Білий дім зробив заяву щодо військової допомоги Україні

Сполучені Штати Америки почали надсилати менші пакети військової допомоги Україні. Ця тактика нібито допоможе розтягнути підтримку, повідомляє The Guardian в п’ятницю, 3 листопада.

Білий дім заявив, що зважаючи на патову ситуацію в Конгресі з наданням фінансування Україні, США будуть надсилати менші пакети військової допомоги Україні, щоб розтягнути підтримку, зазначає ЗМІ.

Намір полягає в тому, щоб продовжити підтримку України якомога довше, поки Конгрес обговорює нову допомогу, пояснила прес-секретар Білого дому Карін Жан-П’єр.

«Із сьогоднішнім оголошенням ми вичерпали решту коштів USAI, які наразі доступні для підтримки України», – зазначила речниця Білого дому.

«І хоча ми маємо залишки за програмою PDA, щоб продовжувати задовольняти нагальні потреби України на полі бою, ми починаємо надавати Україні менші пакети, щоб розтягнути нашу здатність підтримувати Україну на якомога довший час», – додала вона.

У зв’язку з цим Жан-П’єр закликала Конгрес якнайшвидше схвалити запропонований Білим домом пакет додаткового фінансування.

Сьогодні США оголосили про пакет військової допомоги на 425 мільонів доларів. З них 125 млн. підуть на зброю зі складів, тобто ту, що можна досить швидко доставити в Україну. Ще 300 млн. — на оплату зброї, що має бути виготовлена. 

На сьогодні Білий дім вичерпав усі кошти, що мав по програмі виготовлення зброї для України. І має залишок приблизно у 5 млрд. на поставки зброї зі складів Пентагону.

Президент США Байден запросив у Конгресу 61.4 млрд. доларів для України на рік, але республіканці з більшості поки блокують розгляд цього питання. У четвер вони виділили 14.3 млрд. для Ізраїлю, а законопроєкт по Україні начебто обіцяють розглянути пізніше…


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

«Карпаты» и «Динамо» расписали четвертую ничью в 14 туре чемпионата: видео голов

29.10.2017 - 21:31
Сегодня «Карпаты» в рамках 14-тура чемпионата принимали киевское «Динамо».  Подопечные Хацкевича после вчерашней осечки «Шахтера» в поединке со «Сталью» из Каменского (1:1) получили возможность сократить отставание от горняков до 5 ...

В Сирии ракетой уничтожен российский Су-25, видео

03.02.2018
Российские военные продолжают участвовать в ...

«Shape of You» от Эда Ширана – второе по популярности видео 2017 года

16.12.2017
Качественная поп-музыка с интересным сюжетным ...