Біле, лимонне, червоне — яке золото пасуватиме саме вам

Популярність золота — поза сумнівами в усі часи. Вироби із цього металу завжди мають шанувальників. Приваблюють не тільки цінність і довговічність золота, але й різноманіття відтінків. Розглянемо, якими кольорами представлений цей благородний ювелірний сплав, і як вдало вибрати вироби, що пасуватимуть.

Різнобарвне золото

Для виготовлення ювелірних виробів не використовують дорогоцінний метал у чистому вигляді, адже він дуже м’який та не тримає форми. Майстри працюють зі сплавами, які складаються із золота та додаткових речовин. Саме вони формують відтінок матеріалу. Тож якщо ви хочете купити сережки в Києві чи інші прикраси, варто знати, що відомі три головні групи ювелірного золота:

  • Біле. Кольором подібне до платини, проте значно дешевше. Має холодний світлий відтінок і блиск. До складу можуть входити срібло, паладій, цинк, нікель, марганець та платина. Лігатура з білих металів освітлює сплав. Додатково вироби покривають тонким родієвим шаром, щоб закріпити та підкреслити колір.
  • Жовте (лимонне). Нагадує природний колір золота. До складу входять мідь і срібло в різних співвідношеннях. Класичний матеріал для виготовлення ювелірних виробів. Жовте золото часто має 750 пробу.
  • Червоне. Найпопулярніший вид золота. Додавання міді формує насичений яскравий відтінок. Здебільшого це сплав 585 проби.

Тож золото — це матеріал, який дає свободу вибору. Ціна виробу визначається не відтінком сплаву, а пробою, додатковою обробкою, а також модними тенденціями. Варто розглянути, які прикраси підійдуть найліпше.

Вибирайте золото відповідно до зовнішності та вподобань

Сучасна мода не диктує суворих правил. Але стилісти дають певні рекомендації. Біле золото підходить особам із зовнішністю «зима» та «літо». Спокійний сріблястий тон підкреслить благородність світлої шкіри та темного волосся, а також врівноважить яскравість рудих локонів і веснянок на обличчі. Якщо ж у дівчині блакитні очі та біляві коси, прикраси з такого металу стануть непомітними та невиразними. 

Платинове золото має стриманий благородний вигляд. Воно не «кричить», не привертає зайвої уваги та чудово поєднується з будь-яким одягом і срібними прикрасами. Це модний тренд, тому дедалі більше дівчат вибирають весільні каблучки саме з білого золота.

Жовтий сплав — чудове рішення для прикрас, які надягають на особливі заходи. Він підкреслює вишуканість образу та привертає увагу. Це вибір поціновувачів класики, тих, у кого консервативні погляди. Жовте золото має характерний колір, який легко впізнати, його просто поєднувати з різними стилями. Ювелірні вироби підходять особам із теплим відтінком шкіри та русявим волоссям.

Червоне золото — гарне доповнення яскравої зовнішності. Прикраси мають чудовий вигляд на тлі персикової та бронзової шкіри. Вони підходять тим, хто звик носити ювелірні вироби щодня, адже сплав зносостійкий, не тьмяніє, яскраво блищить. Якщо вам подобається дорогоцінне каміння теплих відтінків, найбільш виграшний вигляд воно має саме в оправі із червоного золота. Вважається, що такий сплав краще підходить зрілим солідним жінкам, аніж молодим. Він заряджає позитивною енергетикою, дарує сили, а також підкреслює статус.

З огляду на ці рекомендації ви виберете вдалі моделі золотих прикрас. Звісно, також варто керуватися власними вподобаннями. Головне — носити те, що полюбляєте, пасує та викликає позитивні емоції.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В России ветром снесло крышу жилой пятиэтажки (видео)

21.03.2016 - 19:55
В Красноярском крае России сильный ветер, до 30 м/с, снес крышу пятиэтажного жилого дома. Жилец соседнего дома, заметив, что крыша рядом стоящего строения как-то странно приподнимается, начал снимать это на видео. ...

Надежда Савченко попала в аварию

11.09.2016
К счастью, в ДТП никто ...