Бійці ЗСУ знищили взвод ББМ на півночі Харківщини

За перші 22 години 28 червня у прикордонні на півночі Харківської області бійці Сил оборони знищили три бойові броньовані машини (взвод ББМ), вісім автомобілів, 26 бліндажів та склад боєприпасів російських окупантів.

Паралельно на цій ділянці фронту за вказаний час загарбники втратили 89 чоловік ліквідованими і пораненими (зазвичай кількість «трьохсотих» втричі перевищує число «двохсотих»).

Про це в оперативній інформації станом на 22:00 минулої доби, розміщеній на офіційній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», серед іншого, розповіла пресслужба Генерального штабу Збройних сил України:

«На Харківському напрямку окупанти впродовж дня за підтримки авіації дванадцять разів атакували в районі Вовчанська. Підрозділи Сил оборони успішно відбили десять штурмових дій противника, ще два бойових зіткнення на даний час тривають. Ситуація контрольована».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Пьяная дама разъезжала на машине с 4-х метровым деревом в капоте (фото) (видео)

12.03.2016 - 19:47
В полицию штата Иллинойс сообщили, что по дороге движется автомобиль, в передней части которого торчит целое дерево. Полиция в Америке, как правило, реагирует молниеносно даже на самые нелепые сигналы общественности. ...