Бійці ЗСУ знищили ворожий танк «Т-72Б» біля позицій окупантів

Бійці Збройних сил України знищили танк «Т-72Б» російських окупантів перед їхніми позиціями. Спочатку ворожа машина була підбита (пошкоджена) і деякий час стояла на місці – потрібно було щось робити, інакше б загарбники рано чи пізно евакуювали її на ремонт.

Забрати танк собі було ніяк неможливо – надто близько до ворога. Витрачати протитанковий ракетний комплекс на вже виведений з ладу танк нераціонально. Підлетіти до нього квадрокоптером, щоб скинути у відкритий люк запальну гранату, складно, оскільки інтервенти на стаціонарних позиціях активно використовують засоби радіоелектронної боротьби («дронобійки»).

На допомогу прийшов FPV-дрон, якого пілот підрозділу «Очі Відплати» направив прямо в люк танку. Річ у тім, що ці швидкісні баражуючі боєприпаси малочутливі до засобів РЕБ.

На оприлюдненому благодійним фондом «Help the Brave» відео спочатку видно, як FPV-дрон підлітає до танку. Потім звичайний контрольний квадракоптер здалеку (поза зоною досяжності «дронобійок») зафіксував, що танк загорівся. А після паузи, що від нього лишилася груда металобрухту.

Останній кадр ролика: «танк = 350 доларів (вартість FPV-дрона)». Танк же коштує близько мільйона доларів.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Крестный ход в Киеве: появилось видео задержания членов «Братства»

27.07.2018 - 16:28
В Киеве во время Крестного хода верующих УПЦ МП полиция задержала двоих человек, которые, как вскоре выяснилось входят в организацию «Братство». Лидер «Братства» Дмитрий Корчинский выложил видео задержания. По его ...

В Киеве на «Дарынке» сильно горят склады с секонд-хендом: видео

25.12.2016
На восточной окраине Киеве загорелись ...

Хорек копирует хозяйку на пляже (видео)

06.12.2015
Давно подмечено, что домашние животные ...