Бійці ЗСУ знищили ворожі «Град», САУ і дві вантажівки

Бійці підрозділу ударних безпілотних авіаційних комплексів «Strike Drone Company» 47-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України здобули гарний результат для одного бойового чергування.

Адже вони знищили або пошкодили реактивну систему залпового вогню БМ-21 «Град» і самохідну артилерійську установку російських окупантів на вогневих позиціях в гаю та два автомобілі, які здійснювали логістичні перевезення на дорозі поруч.

Про це наші захисники розповіли в однойменному Телеграм-каналі, оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, відзнятих як дронами-камікадзе (саме вони нищили ворожу техніку), так і розвідувальними безпілотними літальними апаратами.

З попередніх новин відомо, що 47-а бригада воює на Покровському (раніше Авдіївському) напрямку.



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Американцы подорвали два новых боевых корабля, проверяя их на прочность: видео

04.12.2016 - 12:26
В этом году ВМС США «подорвали» два своих новых корабля. В первых числах декабря, на сайте Военно-морского института ВМС США были опубликованы выдержки из отчета Минобороны США, в котором приводятся ...