Бійці ЗСУ знищили танк і БРЕМ окупантів

Бійці 28-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені Лицарів Зимового Походу знищили ворожі танк «Т-72» та броньовану ремонтно-евакуаційну машину, яка намагалася витягнути його з поля бою.

Про це служба зв’язків з громадськістю підрозділу повідомила на власній сторінці у соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, змонтоване з кадрів, записаних безпілотним літальним апаратом.

Його оператори під час розвідувального польоту помітили, як ворожа БРЕМ-1 тягне на ремонт підбитий танк, а колеги встигли наздогнати їх дронами-камікадзе. Після кількох прямих влучань загорілися обидві машини.

Більшість членів екіпажу вижили – здається, ліквідовано одного, ще один поранений. Інтервенти після першого влучання спробували полагодити БРЕМ, але в підсумку покинули техніку і пішли назад по дорозі пішки.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Кони вытащили из снега мощный грузовик с прицепом (видео)

26.01.2016 - 20:49
В период снежных бурь в Америке, на фоне всей серьезности стихии, случались и курьезные происшествия. Так в Пенсильвании, что на севере США, в городке Оттава, не путать с городом в ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...