Бійці ЗСУ знищили штурмові групи окупантів в Іванівському

Бійці Сил оборони знищили малі штурмові піхотні групи російських загарбників, які прорвалися в центр нескореного села Іванівське (західніше окупованого Бахмута).

В підсумку інтервенти залишилися на східній околиці села, однак продовжують штурмові ді з залученням бронетехніки під прикриттям потужного артилерійського вогню.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і боєць 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України, яка воює на цій ділянці фронту, Станіслав Бунятов (Осман).

Ще один наш захисник, який також воює під Бахмутом і веде Телеграм-канал «Бахмутський Демон», повідомив: «Попередньо мінуснули якогось важливого офіцера орків під Іванівським».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

В России боевики ДНР из автомата расстреляли троих человек, видео

10.01.2018 - 15:46
Россия пожинает плоды того, что она устроила на Донбассе. На территории РФ в Краснодаре 30 декабря двое мужчин, которые воевали за НВФ в ДНР, расстреляли троих человек в кафе «Огонек». ...