Бійці ЗСУ знищили російську ДРГ на баггі

Бійці Сил оборони знищили танк і сім бойових машин піхоти російських загарбників, які зі сторони щойно окупованої Авдіївки атакували сусіднє нескорене село Ласточкине.

Про це у своєму Телеграм-каналі «Говорять Снайпер» розповів блогер і військовослужбовець 24-го окремого штурмового батальйону «Айдар» 5-ої бригади Збройних сил України Станіслав Бунятов (Осман).

Сьогодні трохи раніше він вказував, що біля Ласточкино знищено три ворожі БМП з десантом.

У свою чергу, авторитетний вітчизняний укладач фронтових мап і військовий експерт «DeepState» у своєму Телеграм-каналі о 12:20 розповів про ці події трошки інакше.

Минулої ночі два ворожих розвідники пробралися в село, однак були ліквідовані. Потім була знищена диверсійно-розвідувальна група з восьми загарбників, які спробували проскочити у Ласточкине на баггі.

А вже після цього на позиції 225-го окремого штурмового батальйону ЗСУ помчали ворожий танк і шість БМП. Танк зміг відступити. Усі БМП або підірвалися на протитанкових мінах, або були підбиті/знищені. Причому одна з них змогла доставити десант до нашої позиції, однак його знищили скидами з безпілотних літальних апаратів.

Заступник командира Третьої штурмової бригади Максим Жорін в Telegram ось як прокоментував ситуацію: «У ворога на Авдіївському напрямку достатньо сил та засобів для просування далі. І вони будуть це робити. Зараз Третя штурмова разом з іншими підрозділами зайняла визначені рубежі оборони навколо Авдіївки. Інтенсивність боїв висока, але, звісно, не настільки жорстка, як була в місті. Основний напрямок для росіян на сьогодні – Ласточкине».


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украинский футболист ФК «Нижний Новгород» отвернулся от флага РФ во время исполнения гимна: видео

19.08.2018 - 13:46
Украинец Виталий Федорив в Сочи на стадионе «Фишт» не стал поворачиваться к флагу России, когда 21 полевой игрок к нему развернулись. Не исключено, что это проявление гражданской позиции к символам страны-агрессора ...

Интервью российскому телеканалу «казачьих атаманов» Бати и Сени

21.07.2015
По их словам, Захарченко давно практикует ...

Боевой кот сфинкс одолевает врага (видео)

06.03.2016
Котов без шерсти многие недолюбливают. ...