Бійці ЗСУ знищили російський танк ракетою Javelin
Бійці Збройних сил України знищили танк російських окупантів за допомогою американського протитанкового комплексу «FGM-148 Javelin».
Про це повідомив Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео.
Ролик знято з комп’ютерного монітора, встановленого, очевидно, в нашому штабі. Він отримував сигнал від безпілотного літального апарата, який висів у повітрі недалеко від танку.
Оператори БПЛА знайшли ціль, встановили її координати, надали інформацію побратимам і зафіксували результат їхньої роботи – пряме влучання. Видно, як характерно Javelin піднявся вверх на підльоті до танку, а тоді «тюкнув» його прямо в башту зверху.
Якщо в танку був екіпаж, в нього не було шансів на виживання.
Coup de grâce от #всуhttps://t.co/wancoq8ZbK pic.twitter.com/C18DPLIiAu
— Necro Mancer (@666_mancer) May 10, 2023
Подпишитесь на новости
























Коментарі (0)