Бійці ЗСУ знищили російський БТР з окупантами

Бійці Збройних сил України підбили ворожий бронетранспортер та знищили біля нього чотирьох російських окупантів.

Відповідне відео оприлюднив нардеп, волонтер і блогер Юрій Мисягін з коментарем: «Українські підрозділи просуваються вперед, знищуючи техніку та особовий склад російської армії».

Де саме і коли знятий ролик, не вказано. Однак загалом, слід визнати, що після першої декади жовтня наступ ЗСУ пригальмувався на обох напрямках, де він до того розвивався – на Херсонському та Сватово-Кременному.

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю «Fox News» заявив, що наступ ЗСУ дещо сповільнився через несприятливі погодні умови. Раніше самі бійці пояснювали, що бездоріжжя та осіннє болото позбавили ЗСУ їхніх козирів, які відіграли важливу роль у попередніх успіхах – швидкість та мобільність бронетехніки підрозділів, що штурмують.

Від себе додамо, що безумовно свою роль відіграла і путінська мобілізація. Як кажуть військові експерти, різкий приріст кількості військ, нехай і погано підготовлених та екіпірованих, не міг не зміцнити окупантів.

Увага! Відео 18+


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Сильный пожар на крупном рынке в Одессе: видео, фото

22.04.2017 - 21:15
Около шести вечера в Одессе на рынке «Северный» в Суворовском районе произошел сильный пожар. По предварительным оценкам, огонь разбушевался в торговых рядах общей площадью около четырех-пяти сотен квадратных метров. На место ...

Азарова в Москве сделали экспертом по украинскому языку

03.10.2016
Российские журналисты решили провести анализ ...

7 заброшенных суперпроектов СССР (видео)

18.11.2015
Немало лет прошло после развала ...