Бійці ЗСУ знищили російський БТР з окупантами

Бійці Збройних сил України підбили ворожий бронетранспортер та знищили біля нього чотирьох російських окупантів.

Відповідне відео оприлюднив нардеп, волонтер і блогер Юрій Мисягін з коментарем: «Українські підрозділи просуваються вперед, знищуючи техніку та особовий склад російської армії».

Де саме і коли знятий ролик, не вказано. Однак загалом, слід визнати, що після першої декади жовтня наступ ЗСУ пригальмувався на обох напрямках, де він до того розвивався – на Херсонському та Сватово-Кременному.

Міністр оборони України Олексій Резніков в інтерв’ю «Fox News» заявив, що наступ ЗСУ дещо сповільнився через несприятливі погодні умови. Раніше самі бійці пояснювали, що бездоріжжя та осіннє болото позбавили ЗСУ їхніх козирів, які відіграли важливу роль у попередніх успіхах – швидкість та мобільність бронетехніки підрозділів, що штурмують.

Від себе додамо, що безумовно свою роль відіграла і путінська мобілізація. Як кажуть військові експерти, різкий приріст кількості військ, нехай і погано підготовлених та екіпірованих, не міг не зміцнити окупантів.

Увага! Відео 18+


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Украина разработала радар, способный видеть стелс-самолеты: видео

23.03.2017 - 12:15
В Украине завершилась разработка новой радиолокационной станции. 22 марта, на YouTube-канале компании DIGITEC была размещена видеопрезентация высокомобильной РЛС МР-18, способной обнаруживать даже стелс-технику. МР-18 официально классифицируется как высокомобильный радар метрового ...

Бунт во Львове: убить президентские амбиции Садового (видео)

09.06.2016
Туристический потенциал Львова раскрылся при ...