Бійці ЗСУ знищили підрозділ окупантів на териконі АКХЗ

Бійці 110-ої окремої механізованої бригади Збройних сил України імені генерал-хорунжого Марка Безручка продовжують нищити російських окупантів на Авдіївському напрямку.

Так, Телеграм-канал «БУАР110 ОМБр» оприлюднив нове відео влучних скидів запалювальних гранат з безпілотних літальних апаратів в бліндажі загарбників з закликом до українців донатити на дрони.

Ми ж звернули увагу, що два перших скиди мали місце над великим териконом (дивись також скриншот). Швидше за все, це нещодавно окуповані загарбником відвали авдіївського коксохімічного заводу, який досі підконтрольний ЗСУ.

Це підтверджується й тим, що 110-а бригада, згідно з попередніми новинами, воює якраз північніше Авдіївки, там де й розташований АКХЗ.

Цікаво, що Міністерство оборони Великобританії з посиланням на власну розвідку в останньому зведенні про російсько-українську війну, серед іншого, зазначило дві давно очевидні в Україні речі.

По-перше, АКХЗ є ключовим об’єктом оборони ЗСУ Авдіївки. Його втрата означатиме неможливість постачання нашого гарнізону міста.

По-друге, загарбники понесуть дуже великі втрати при спробах штурму АКХЗ.

Але коли це спиняло росіян? Тим паче, що вони вже впритул підійшли до підприємства, захопивши його терикон.


Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Девушка-водитель прямо на ходу покидает автомобиль (видео)

12.09.2015 - 14:37
Это очень странное видео еще раз подтверждает тот факт, что на дороге порой происходит то, что даже сложно себе представить. Например, автомобиль, который едет впереди, может внезапно остаться без водителя. ...

Scania показала как проводит краш-тесты грузовиков

01.10.2016
Компания Scania опубликовала ролик с ...

Извергающую дым слониху сняли на видео

23.03.2018
Слоны считаются одними из самых ...

Маск запустил ракету-носитель Falcon Heavy: видео с орбиты Земли

07.02.2018
Новая мощнейшая ракета-носитель Falcon Heavy ...