Бійці ЗСУ знищили колону окупантів, захопивши полонених

ЗСУ поповнили фонд обміну полоненими.

Ютуб-канал «Війна в Україні 2022» показав відео допиту полоненого рядового стрілка сотої бригади квазіутворення ДНР Віталія Володимировича Юніка 1991 року народження, уродженця Розівки Шахтарського району Донецької області.

Він відбував покарання у в’язниці, коли його загітували піти на війну. При першому ж виході на передову 22-го листопада його колона була знищена артилеристами ЗСУ, а сам він разом з іншими терористами потрапили в полон.

Ще один російський окупант здався в полон, вступивши контакт з нашим безпілотним літальним апаратом. Оператор БПЛА провів інтервента до місця, де його чекали бійці 92-ої окремої бригади Збройних сил України імені кошового отамана Івана Сірка.

Про це повідомив благодійний волонтерський фонд «Повернись живим», оприлюднивши відповідне відео на свої офіційній сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». Якщо ми не помиляємося, в кінці ролика наші воїни годують полоненого.


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В центре Киева горит бывший Центральный гастроном: фото, видео

20.06.2017 - 19:10
Во второй раз с весны 2014 года в центре Киева загорелось здание, известное как бывший «Центральный гастроном». Очагом возгорания называют крышу трехэтажного дома. Отметим, в 2008 году здание Центрального гастронома ...

«Ростов» сенсационно выиграл у «Баварии»: видео голов

23.11.2016
Продолжаются матчи 5-го тура Лиги ...

Сутки из жизни Винницы уложили в 12 минут: уникальное видео

28.02.2017
Сотрудник Департамента информационных технологий Винницкого ...