Бійці ЗСУ знищили колону окупантів на Херсонщині

Збройні сили України знищили колону російських окупантів в Херсонській області, внаслідок чого вбито сімнадцять інтервентів, 21 поранений, стільки ж дезертирували, знищена ворожа техніка.

Про це повідомив блогер і полковник Збройних сил України Анатолій Штефан (Штірліц).

Тим часом, бійці добровольчого спеціального підрозділу «Карлсон» підняли синьо-жовтий прапор на лівому березі Дніпра в Херсонській області. Про це «Карлсон» розповів на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук», оприлюднивши відповідне відео, зняте оператором безпілотного літального апарату.

Власне прапор України майорить на башті портового крану на березі річки (дивись скрін). Як саме його там вивісили, не показано і не пояснюється: «Операція завершилась успіхом… завдяки точним координаційним та наступальним навичкам хлопців».

Стверджується, що це перший прапор України на окупованому березі Дніпра: «Це стане плацдармом для деокупації лівого берега Херсонщини!».


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

В России подростки атаковали полицию: видео

28.05.2017 - 21:13
Подростки в Челябинске устроили обструкцию полиции. Во время фестиваля красок в субботу 27-го мая они фактически заставили спасаться бегством полицейских на нескольких машинах. Якобы причина в том, что молодежь возмутилась ...

Беспилотные автомобили Google серьезно приблизились к реальному потребителю

15.09.2015
Компания Google назначила руководителя направления ...

В Индонезии словили рыбу с человеческими зубами: видео

06.04.2018
Рыбаки и любители необычного частенько ...