Бійці ЗСУ знищили дві групи окупантів у Часовому Яру

Бійці Збройних сил України знищили дві штурмові піхотні групи російських загарбників, які прорвалися крізь канал «Сіверський Донець – Донбас» у частково окупованому, але нескореному містечку Часів Яр на Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку.

Про це повідомив блогер і наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде телеграм-канал «Бахмутський Балу»:

«Йшли двома групами по шість чоловік, нам вдалось вибити їх за допомогою мінометів та дронів-камікадзе. Дуже гарно відпрацювали по них з FPV. Більшість їх залишились на полі. Тримаємо позиції».

Нагадаємо, канал «Сіверський Донець – Донбас» став досить успішною випадковою «фортифікацією», яка дозволила Силам оборони стримувати окупантів на цій ділянці фронту вже місяць.



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

Mercedes-Benz создал мегапиксельные фары-проекторы: видео

05.12.2016 - 21:32
Компания Mercedes-Benz анонсировала технологическую революцию в создании головной оптики автомобилей. Немцы разработали новые светодиодные фары с технологией Digital Light, которая позволяет превращать эти устройства в проекторы. Каждая из двух светодиодных ...

Грузовики из России тайно вторглись на Донбасс: видео

11.08.2018
Сообщения жителей Донецка и округи ...