Бійці ЗСУ знищили дві групи окупантів у Часовому Яру
Бійці Збройних сил України знищили дві штурмові піхотні групи російських загарбників, які прорвалися крізь канал «Сіверський Донець – Донбас» у частково окупованому, але нескореному містечку Часів Яр на Краматорському (раніше Бахмутському) напрямку.
Про це повідомив блогер і наш захисник, який воює на цій ділянці фронту і веде телеграм-канал «Бахмутський Балу»:
«Йшли двома групами по шість чоловік, нам вдалось вибити їх за допомогою мінометів та дронів-камікадзе. Дуже гарно відпрацювали по них з FPV. Більшість їх залишились на полі. Тримаємо позиції».
Нагадаємо, канал «Сіверський Донець – Донбас» став досить успішною випадковою «фортифікацією», яка дозволила Силам оборони стримувати окупантів на цій ділянці фронту вже місяць.
Подпишитесь на новости
























