Бійці ЗСУ затрофеїли танк окупантів

Бійці 3-ої окремої штурмової бригади Збройних сил України затрофеїли справний танк Т-72 російських окупантів, про що сьогодні у своєму Телеграм-каналі «Офіцер» повідомив лейтенант ЗСУ з позивним Алекс.

Сама подія сталася в останні дні оборони Авдіївки, куди третя бригада зайшла для організації і допомоги у відступі виснаженим захисникам міста, які опинилися в майже безвихідній ситуації.

Заодно розвідники підрозділу помітили покинутий загарбниками танк в районі Авдіївського коксохімічного заводу і вирішили ризикнути:

«Заїхали на броньованій ремонтно-евакуаційній машині «Bergepanzer-2» на шасі німецького «Leopard» та почали тягнути. Сказали, що було трішки очково, коли «Ка-52» (ворожий гвинтокрил) почав відпрацьовувати поруч. На щастя, все закінчилося вдалим трофеєм».

Алекс абсолютно справедливо похвалив воїнів третьої бригади: «Красені, заводять/виводять групи, евакуюють власну та крадуть ворожу техніку, прокладають маршрути в мінних полях…».



Подпишитесь на новости

 

Video >>

Создан «жидкий» бронежилет и уже может производиться серийно: фото, видео

15.05.2017 - 13:00
Идея создания брони из неньютоновских жидкостей не нова, но пока не реализована в серийном производстве. Вчера, 14 мая, портал airforcetimes.com сообщил о том, что кадет Академии ВВС США Хейли Вейр ...