Бійці ЗСУ захопили в полон велику групу окупантів
Бійці ЗСУ взяли в полон шістьох російських окупантів.
Відповідне відео оприлюднив ТГ «Оперативний ЗСУ». Вказується, що «виявллено погріб з соліннями». Тобто не виключено, що це російські відказники, яких окупанти часто кидають за це «на підвал». В будь-якому випадку це обмінний фонд.
Тим часом, російські фашисти в Україні продовжують зазнавати втрат в техніці і живій силі.
При цьому варто зазначити, що ЗСУ працюють на знищення ворога всюди, де є можливість, полюють за кожним окремим загарбником, бо він є потенційною загрозою.
На представленому нижче фото знищена ворожа БМП і російський загарбник. Точніше те, що від нього залишилося. У трупа немає ані ніг, ані рук…

Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)