Бійці ЗСУ захопили в полон трьох окупантів
Бійці Збройних сил України взяли в полон трьох російських окупантів. Відповідне відео, записане на смартфон одним з наших захисників вже під час транспортування інтервентів в тил, вони виклали в інтернет.
Якщо ми правильно зрозуміли, в кадр потрапили тільки двоє інтервентів (дивись скриншоти), які без зброї, бронежилетів і шоломів лежать зверху бойової броньованої машини, яка швидко мчить.
Поруч на броні сидять троє наших військовослужбовців з автоматами і повною амуніцією; власне видно двох, третій знімає. Можливо, третій полонений перебуває всередині ББМ.
Першоджерелом інформації і відео, здається, є Телеграм-канал «Україна ЗСУ 18+».

Поймали троих русских. pic.twitter.com/BxFZD9nE4O
— Пан Пачковский (@Q0MT6pFmbVqynsM) May 16, 2024
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)