Бійці ЗСУ захопили в полон п’ятьох окупантів

Бійці Збройних сил України захопили в полон групу російських окупантів. Про це повідомив Телеграм-канал «Донбас Оперативний», оприлюднивши відповідне відео, зняте нашими захисниками.

Ролик знято вночі. Мінімум п’ять інтервентів в досить пристойній амуніції лежать обличчями до землі з руками за головами. Той, хто знімає відео, на чистій російській мові цікавиться, скільки ворожих постів далі.

А заодно матюкає (обережно, ненормативна лексика) загарбників за те, що прийшли нас звільняти від нормального життя, та пояснює, що їм пощастило потрапити в полон.

Адже, як стверджує, Генеральний штаб ЗСУ, за період з 24 лютого 2022 року по 4 лютого 2023-го тільки ліквідовано 130 тисяч 590 інтервентів, з них 720 за вчора.

А західні ЗМІ та військовий експерт Руслан Лєвієв вважають, що втрати Росії вбитими й пораненими становлять мінімум двісті тисяч чоловік.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Леди Гага официально представила клип к песне Perfect Illusion

21.09.2016 - 13:34
Одна из топовых певиц в мире шоу-бизнеса Леди Гага заканчивает новый альбом под названием Joanne. Накануне на официальном канале исполнительницы был выложен клип из этого альбома Perfect Illusion. Песня о том, что ...