Бійці ЗСУ захопили в полон групу загарбників

Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше двох (можливо трьох) російських окупантів. Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий блогер Сергій Нещадим.

На своїй сторінці в соціальній мережі «Х» він оприлюднив відповідне відео, відзняте українським військовослужбоцем, котрий під час запису на смартфон сказав:

«Чим може займатися українець зранку? П’є каву і супроводжує полонених».

На лісовій дорозі йдуть двоє полонених загарбників зі зв’язаними за спинами руками в супроводі двох озброєних бійці Сил оборони. Третій, очевидно, знімає відео. Погано видно, хто йде на чолі колони…



Подпишитесь на новости

 

Коментарі закриті.

Video >>

В Луганске взорвали полковника Олега Анащенко: видео

04.02.2017 - 10:15
Похоже, череда «загадочных» смертей среди лидеров боевиков продолжается. Утром 4 февраля примерно в 7.50 в центре Луганска взорвался внедорожник Toyota. По официальным данным «властей» ЛНР, погибли главарь «народной милиции» Олег ...