Бійці ЗСУ захопили в полон групу загарбників
Бійці Збройних сил України взяли в полон щонайменше двох (можливо трьох) російських окупантів. Про це з посиланням на наших захисників повідомив військовий блогер Сергій Нещадим.
На своїй сторінці в соціальній мережі «Х» він оприлюднив відповідне відео, відзняте українським військовослужбоцем, котрий під час запису на смартфон сказав:
«Чим може займатися українець зранку? П’є каву і супроводжує полонених».
На лісовій дорозі йдуть двоє полонених загарбників зі зв’язаними за спинами руками в супроводі двох озброєних бійці Сил оборони. Третій, очевидно, знімає відео. Погано видно, хто йде на чолі колони…
Полонені підори👌😎 pic.twitter.com/ntlxNdtg1L
— Сергій Нещадим △ 🇺🇦 (@nevedimka123) January 25, 2025
Подпишитесь на новости
























