Бійці ЗСУ захопили в полон групу окупантів

Бійці Збройних сил України взяли в полон п’ятьох нещодавно мобілізованих російських окупантів.

Про це повідомив, зокрема, Телеграм-канал «Оперативний ЗСУ», оприлюднивши відповідне відео, на якому загарбники вітають українських волонтерів з професійним святом і називають Путіна нехорошим словом. Очевидно, ролик записувався 5 грудня.

Тим часом, 34-літній командир легендарної бойової групи «К-2» 54-ої окремої механізованої бригади ЗСУ імені гетьмана Івана Мазепи майор Кирило Верес (Герой України, володар «Золотої Зірки» та повний кавалер ордена Богдана Хмельницького) в інтерв’ю «Українській правді» заявив:

«Співвідношення втрат зараз становить один до тридцяти, чи навіть до сорока. Звісно ж, на нашу користь. І це – не жарт. Але навіть за такого співвідношення їхніх загиблих має бути ще більше, а наших ще менше».

Зараз 54 бригада воює на Бахмутському напрямку.

Група «К-2» з 2014-го нищить ворога мінометним вогнем при коригуванні безпілотними літальними апаратами, регулярно демонструючи відповідні відео, які ми з задоволенням висвітлюємо.

 


Подпишитесь на новости

 
redtram
РедТрэм Обменный

Коментарі закриті.

Video >>

Душ будущего обещает экономию до 80% воды

06.09.2015 - 13:36
На душ приходится большая часть потребления воды в нашем доме, поэтому ради экономии средств все настоятельно рекомендуют сократить время посещения ванной комнаты. Но с душевой системой, под названием «The Shower of the Future» (в ...

Российские военные потеряли танк Т-72: видео

13.04.2018
В Хабаровском крае России на ...

Щенок лайки душевно спел под баян (видео)

01.02.2016
Многие слышали, как собаки подвывают ...