Бійці ЗСУ захопили у полон «вагнерівця»

Бійці ЗСУ взяли у полон чергового «кашника» з ПВК Вагнера. «Кашниками» називають зеків — у них на жетоні є літера «К» (напевно, означає слово «колонія»). Звичайних найманців й ПВК називают «ашниками».

Цього полоненого звати Ізмаїлов В’ячеслав, позивний Гойда. До речі, він розказав, що позивні для них обирає комп’ютер, і змінити його не дозволяється. Він розповів, що з його колонії на війну пішли десь 300 зеків. Всіх їх обдурили. Обіцяли зарплату у 200 тисяч рублів, а також, що будуть у другій лінії, однак грошей не дали і через два тижні підготовки одразу кинули в бій.

Ізмаїлов каже, що в першому ж бою був поранений — осколкове у ягодицю. Також він підтверджує практику страти тих, хто тікав з полю бою. Розповідає, що бачив, як застрелили двох —  спочатку змусили викопати яму, в якій їх трупи і засипали.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

Цыганская свадьба, которая поразила Европу тратой денег: фото, видео

04.02.2017 - 15:12
Словацкие цыгане Эвка и Лукас сыграли довольно экстравагантную свадьбу. На невесте было платье стоимостью 220 тысяч долларов, облепленное купюрами евро. Родственники молодоженов буквально раздавали деньги направо и налево. Видео со ...

В Василькове учительницу довели до срыва: видео

21.03.2018
В Василькове Киевской области учительница ...

Смешной выбор между поспать и поесть (видео)

04.01.2016
Иногда возникает необходимость сделать выбор ...