Бійці ЗСУ захопили у полон російських військових

Сьогодні на Донбасі українські захисники взяли в полон двох російських окупантів. Сталося це під час захоплення ворожої позиції. 

Під час бою трьох окупантів ліквідували, один втік, а двоє підуть до обмінного фонду. Один з них наразі поранений, а іншого можете побачити на першому відео — мобілізований з Камчатки Андрій Гніденко.

Напередодні бійці ЗСУ під час бойових дій захопили у полон велику групу російсько-фашистських загарбників.

На відео, яке знято для фонду Володимира Золкіна і Дмитра Карпенка, показані одинадцять загарбників. Вони називають свої прізвища, дати народження і військові частини. 

Більшість з полонених воювали в складі 155 бригади морської піхоти Тихоокеанського флоту РФ (їх, як відомо, кинули на штурм Вугледара). Також є полонені з 72-ої, 14-ої і 40-ої  бригад ЗС РФ. Один з окупантів сказав, що він з 430-го полку, який прикомандирований до 155-ої бригади.

Золкін повідомляє, що бійцям, які взяли в полон цих росіян, в якості винагороди буде закуплене військове обладнення.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В райцентре на Винничине установили камеры видеонаблюдения

02.11.2017 - 20:22
Ильинцы уже собирают и вывозят мусор. Скоро запустят сортировочную линию Ильинецкая объединенная территориальная община благодаря государственной помощи реализует сразу 8 проектов, призванных существенно улучшить качество жизни жителей райцентра и прилегающих ...

Прогулку голой женщины в Киеве сняли на видео

02.08.2017
Забавный случай сегодня произошел в ...