Бійці ЗСУ захопили у полон офіцера ЗС РФ

Бійці ЗСУ взяли в полон чергового російського окупанта. Як повідомив журналіст і активіст Володимир Золкін, це дуже важливий орк. Його обличчя не показується, прізвище не називається.

Золккін пояснює, що в деяких випадках це дуже потрібно для проведення важливих обмінів. Судячи з того, що за полоненого заплатили 16 тичяч гривень (400 доларів, то це молодший офіцер ЗС РФ).

На початку серпня український журналіст Володимир Золкін, який відомий тим, що бере інтерв’ю у полонених загарбників, оголосив про винагороду для українських солдатів. Українським захисникам запропонували брати у полон окупантів за додаткову винагороду. 

Він тоді опублікував «прейскурант»:

  • за бойовика «ДНР/ЛНР» — 200 $
  • солдата Росії — 300 $
  • молодшого офіцера — 400 $
  • старшого офіцера/льотчика — 500 $
  • кадировця — 600 $.

Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в Росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а «кадировців» змінюють насамперед. З тих пір він регулярно сплочує бійцям ЗСУ преміальні за полонених.


Подпишитесь на новости

 
redtram

Коментарі закриті.

Video >>

В Киеве из гранатомета обстреляли бюро ритуальных услуг: видео

04.06.2018 - 14:23
Ночью 4 июня неизвестный атаковал расположенное неподалеку от центра столицы бюро ритуальных услуг. Был слышен грохот, а когда охранник решил осмотреть территорию, то заметил, что в стене застрял снаряд от ...

Пьяные дорожники нанесли на асфальт разметку (видео)

14.10.2015
Дорожная разметка, в идеале, должна ...