Бійці ЗСУ захопили у полон автоматника з ПВК «Вагнера»
Бійці ЗСУ захопили в полон російського фашиста з ПВК Вагнера.
Даний загарбник Янін Сергій 1991 року народження з Петропавловська-Камчатського. Реальний найманець, а не зек. Був автоматником.
Запис допиту полоненого передали журналістам Володимиру Золкіну і Дмитру Карпенко.
Нагадаємо, влітку минулого року Золкін закликав українських бійців поповнювати фонд полонених для подальших обмінів із російською стороною. За кожного полоненого була обіцяна грошова винагорода. Він тоді опублікував «прейскурант»:
- за бойовика «ДНР/ЛНР» — 200 $
- солдата Росії або зека з ПВК — 300 $
- молодшого офіцера — 400 $
- старшого офіцера/льотчика — 500 $
- ПВК (специ/афган) — 600 $
- кадировця — 700 $.
Володимир розповів, що така градація цін пов’язана з тим, що в Росії мешканців ОРДЛО не вважають за людей, а «кадировців» обмінюють насамперед. З тих пір він регулярно сплочує бійцям ЗСУ преміальні за полонених.
Подпишитесь на новости

























Коментарі (0)